Tayna zbërthen tutat dhe provokon me gjoksin

Tayna duket provokuese në paraqitjen e radhës.

Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk heziton të publikojë fotografi nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo u shfaq e veshur me tuta, teksa provokoi duke i zbërthyer në pjesën e sipërme.

Reperja ashtu siç e përfundoi vitin 2019, e nisi edhe 2020-ën me koncerte të njëpasnjëshme, ndërsa ka premtuar shumë projekte muzikore.