Luana sjell imazhe të reja nga pushimet në Dubai

Luana Vjollca e nisi në mënyrën më të mirë këtë vit.

Luana Vjollca vendosi që ditët e para të 2020-ës t’i kalojë në Dubai pranë më të dashurve të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka udhëtuar në atë vend bashkë me Getin dhe Marinën, të paktën këta i kemi parë në imazhet që i postuan në rrjete sociale.

Së fundi, ajo postoi video dhe fotografi të reja nga vendet që i kanë vizituar, ndërsa po e shijon në maksimum qëndrimin në atë vend.

Për ndryshe, Luana përmbylli një vit shumë të suksesshëm, ndërsa paralajmëroi gjëra të mëdha për këtë vit.