Puthje e përqafime, ja si festuan mbrëmë Dua dhe Anwar

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shumë shpesh publikojnë video dhe imazhe në momente romantike.
Së fundi, çifti publikuan një video ku shihen duke u puthur dhe përqafuar, teksa po festonin.

Për ndryshe, Dua Lipa do të sjellë një sërë projektesh muzikore bashkë me albumin e ri, ndërsa 2019-ën po e përmbyll shumë suksesshëm.