Këngëtari kosovar e pranon lidhjen me motrën e Loredanës!

Gent Fatali, rap-artisti i njohur dhe Rozafa Zefi, motra e këngëtares së njohur Loredana, përfliten prej disa kohësh se janë në një lidhje dashurie, herë e pranojnë e herë jo, megjithëse është kuptuar mirë gjithçka.

Në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora, reperi, pranon për herë të parë se është në një lidhje me motrën e Loredanq Zefit.

Ester Bylyku: Gent, është e vërtetë që je në një lidhje me motrën e Loredanës?

Gent Fatali: Edhe po edhe jo. Ama, nëse duhet të anoj nga njëra anë, po zgjedh 51% po.

Ester Bylyku: Je i lumtur tani me jetën tënde private?

Gent Fatali: Po.

Epo urime djalit fatalist!