Publikohet dueti në mes Don Xhonit dhe Era Istrefi

Reperi, Don Xhon dhe këngëtarja Era Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë muzikor.

Dueti i dyshes mban titullin “Hala”, ku për tekstin janë përkujdesur dy artistët, shkruan lajmi.net.

Ndërsa për muzikën është përkujdesur Çelik Lipa. /Lajmi.net/

YouTube player