Po ta shihte këtë fotografi të Norës Roberti

Ka muaj që është ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, kjo për shkak të ndarjes së saj me Robertin.

Muzika që bën Nora Istrefi është harruar tashmë e sa kohë, ani pse përkushtimi i saj në këtë profesion është shumë i madh, shkruan Kosovarja.

 

E gjithë ajo që është përfolur për të, është se si erdhi deri tek ndarja e lidhjes 12 vjeçare me Robert Berishën.

Por, për çudi nga ajo nuk kemi pasur reagimin më të vogël, e gjitha ajo çfarë kë folur janë paraqitjet e njëpasnjëshme që pa ndalur i ka shpërndarë.

Poza provokuese, zhveshje, e fotografi nga më të bukurat kemi parë deri më tani nga ajo.

Nga të gjitha që ka postuar dhe ka shpërndarë deri më sot, do të befasoheni me këtë pamje të radhës që bëri.

E bukur dhe e zjarrtë që të përvlonte syri me pamjen e saj, por a thua Roberi ta ketë parë ende këtë fotografi të saj? /Kosovarja/