Arbana Osmani ia merrë rrezet diellit me bukurinë e saj

Moderatore e pëlqyer, e dashur dhe shumë e kërkuar.

Është kjo fytyra më simpatike Arbana Osmani, emri i së cilës të nxit çdo herë e më shumë për ta ndjekur, shkruan Kosovarja.

Këtë gjë e ka arritur përmes pozitivitetit, thjeshtësisë dhe dashurisë që ka treguar gjithnjë për publikun.

Me kalimin e viteve, moderatorja ka dhënë fuqishëm bindjen se është më e mira dhe më e zonja për moderim.

Së bashku me këtë, e ka dëshmuar se është nga fytyrat publike më tërheqëse dhe më të pashme.

 

Për këtë po flasin më shumë paraqitetjet e saj skenike, por dhe fotografitë e videot e njëpasnjëshme që sjell.

Arbana gjithmonë ia del të duket e freskët, në top formë dhe shumë pozitive.

Aq pozitive sa edhe rrezet e diellit di ti rrëmbejë e të shkëlqejë. /Kosovarja/