Po shkon drejt fundit të shtatzënisë, Afërdita vazhdon të jetë e përkushtuar ndaj palestrës

Afërdita Dreshaj pritet të bëhet me fëmijë të parë për pak javë, shkruan lajmi.net.

Ajo për momentin është në muajin e 8 të pritjes së ëmbël për djalin e saj dhe teksa ajo pret për ditën e lumtur gjithashtu ka filluar përgatitjet tash e disa kohë.

Ajo është mjaft aktive ku publikon shpesh herë foto dhe video nga përditshmëria për qindra mijëra fansat që numëron në Instagram dhe duket se nuk e ka ndërmend ta lërë palestrën anash as në përfundim të shtatzënisë.

Ajo herë pas here tregon edhe ushqimin që e ha për të qëndruar në top formë edhe gjatë shtatzënisë./Lajmi.net/