“Pika jem e dobët”, Yll Limani uron me këto fjalë nënën për ditëlindje

Meqë sot ka festë në familjen e tij këngëtari nuk ka hezituar të urojë personin më të veçantë që ka në jetë, shkruan lajmi.net.

Nëna e Yllit sot feston ditëlindjen ndaj nuk mungoi as urimi me fjalët më të bukura nga Ylli.

“Pika jem e dobët. Mam! Urime ditëlindja. Jetofsh sa ma gjatë…Të dua!, shkroi këngëtari derisa solli edhe një fotografi të nënës së tij elegante.

Ndryshe, bashkëpunimi me Elvanën, “Edi dhe Marre” është projekti i tij i fundit.