Përparim Rama në Londër, takohet me Dua Lipën në prapaskenat e koncertit

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, së fundi ka ateruar për Londër bashkë me familjen e tij.

Rama bashkë me bashkëshorten dhe vajzën e tij, ishin të pranishëm në koncertin e Dua Lipës.

Ishte bashkëshortja e tij, Kristalja ajo e cila ka hedhur disa ‘story’ në ‘Instagram’, ku shiheshin duke e shijuar koncertin e Duas.

Si duket pas performancës së këngëtares shqiptare me famë botërore, ata e kanë takuar nga afër atë teksa edhe kanë shkrepur një foto.

Kujtojmë që Rama para se të zgjedhej kryetar i Prishtinës ka jetuar në Londër.