Përlotet gruaja e Sabri Fejzullahut, kjo është arsyeja

Dje në familjen e këngëtarit Sabri Fejzullahut kishte festë.

Bashkëshortja e këngëtarit festoi ditëlindjen e saj, shkruan lajmi.net

Urime të shumta mori Nera nga miqtë, dhe fansat të shumtë.

Mirëpo urimi më i veçantë ishte i Sabriut ku i tha se është “melodi e pa mbarim”.

Ndërsa familja i realizoi asaj një befasi për ditëlindje ku sipas pamjeve ajo shihet e përlotur. /Lajmi.net/