‘Për ty gjysh’, mbesa e Lecit e bën tatuazh përqafimin e tij

Mbesa e humoristit të ndjerë ka prekur me gjestin e saj.

Ajo ka vendosur që ta bëjë një tatuazh ku shihet duke u përqafuar me gjyshin e saj, Lecin.

‘Sot, e pergjithmone. Per ty gjysh…’, ka shkruar mbesa e humoristit Lea.

Leci ishte pjesëtari i ‘Treshi Përsheshi’ bashkë me Qumilin dhe Cimën, ndërsa nga të tre ende në jetë është Qumili./Lajmi.net/