Pas ndarjes Trixa rikthehet në rrjete sociale dhe ka diçka për të thënë

Pas ndarjes nga Donaldi, përveq momentit që ajo ka konfirmuar ndarjen, ka vendosur që pas saj të qëndroj e heshtur, shkruan lajmi.net.

E së fundi ajo ka thyer heshtjen, ku ka postuar imazhe për herë të parë pas ndarjes.

Në imazhe, Trixa, shfaqet në një makinën me veshje sportive.

“Ma shum se ti… ”, ka shkruar ajo krahas fotove.

Nuk dihet nëse ky është një mesazh për Donaldin apo është pjesë nga kënga më e re e Trixës që ajo po planifikon të sjellë pasi e ka fjalët i ka shoqëruar me disa “emoi” muzike.

Kujtojmë që kënga më e fundit e Beatrixës ishte “Faj”, një dedikim për Donaldin gjatë qendrimit të tij në “Big Brother VIP”./Lajmi.net/