Pas disa orëve në palestër, në këtë gjendje përfundon Rita Ora

Në fotografitë e postuara, Rita Ora ndër të tjera ka shkruar se nuk po i ndjenë krahët e saj nga ushtrimet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar në storien në Instagram fotografitë nga makina teksa shihet veshur me veshje sportive me ngjyrë të zezë.

30 vjeçarja ka të veshur një bluzë sportive, flokët e kapura dhe një kapele sportive në kokë derisa flokët bionde i mban kapur prapa kokës.

“Nuk mund t’i ndjejë krahët e mijë pas palestrës”, ka shkruar Rita në njërën nga fotot.

Ndryshe, artistja e njohur me famë botërore po qëndron në Sidnei të Australisë ndërsa po punon duke e zhvilluar karrierën e saj.

Këngëtarja së fundi ka ndarë disa momente nga studio muzikore derisa nuk zbuloi datë të lansimit të projekteve muzikore./Lajmi.net/