Pas buzëve, Nora Istrefi rrit edhe gjoksin

Nuk ka shumë ditë që kur në media rozë qarkulloi lajmi se Nora Istrefi me gjasë i është nënshtruar një ndërhyrjeje të buzëve.

Por, pas kësaj ndryshimet tjera po vërehen dukshëm te këngëtarja tani edhe në një pjesë tjetër të trupit.

Në një foto të realizuar ditë më parë ku kishte vënë në pah gjoksin, vërehet edhe ndërhyrja që mund ta ketë bërë në këtë pjesë të trupit.

Ani pse Nora nuk i kishte të nevojshme këto ndërhyrje, ndoshta kjo mund të jetë veç një efekt i ‘photoshopit’.

Rikujtojmë, se Nora dhe Roberti ka pak muaj që i dhanë fund martesës së tyre 13 vjeçare. /Kosovarja/.