Puthje, përqafime mes Gentës dhe të dashurit turk në diskotekë

Genta Ismajli është duke shijuar romancën e saj të dashurisë me të dashurin turk.

Këngëtarja ditë më parë mori edhe propozimin për martesë,ku i dashuri saj kishte përgatitur një befasi të jashtëzakonshme, shkruan “Kosovarja”.

Që nga dita kur e bëri publike lidhjen e saj, më vëmendja nuk iu nda.

Publiku ka një etje të pashtershme për të kuptur gjëra të reja e më tepër për të dhe të dashurin e saj turk.

Së fundi, çifti shihen shumë të afërt tek sa argëtohen në një diskotekë i dashuri turk nuk heziton ti dhurojë këngëtares puthje të zjarrta./Kosovarja/.