Partnerja e Icardit ‘ngrit’ temperaturat, fotografohet nga prapa e veshur me bikini

Wanda Nara provokoi keq me paraqitjen e fundit.

Wanda Nara është shumë aktive me publikimin e fotografive të reja, në të cilat shfaqet shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo pozoi në bikini, teksa dikush ia realizoi foton nga prapa, duke vendosur në plan të parë të pasmet.

Fotografia e saj mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit, të cilët i komentuan format bombastike trupore të saj.

Për ndryshe, Wanda Nara është partnerja e Mauro Icardit, ndërsa lidhja e tyre komentohet shumë në publik.