Pak ditë pasi u bë baba, Skerdi shkruan fjalë emocionuese për djalin

Skerdi Ago publikoi një foto të ëmbël të djalit.

Skerdi Ago dhe Vesa Rama ka pak ditë që u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Çifti mirëpritën foshnjën e gjinisë mashkullore, ndërsa janë shumë të lumtur që po gëzojnë epitetin prindër.

Së fundi, këngëtari dhe bashkëshortja e tij postuan një foto të vogëlushit, të shoqëruar me fjalë zemre.

“Zoti na fali një mrekulli”, është mbishkrimi që ia kanë lënë fotos.