‘Pajtesa’ elegante dhe joshëse në foton e fundit

Fiona Gllavica duket tërheqëse në fotografinë e fundit.

Aktorja shqiptare e njohur ndryshe me rolin e ‘Pajtesës’ nga seriali ‘Çka ka shpija’ dallon shumë prej rolit në jetën reale, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka thënë gjatë një interviste të dhënë më parë për emisionin “Mirage”.

E vihet re edhe nga postimet që bën në rrjete sociale. Së fundmi e ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur elegante në një fustan të shkurtër.

Ajo ka treguar se seriali ‘Çka ka shpija festive’ do të transmetohet më 31 dhjetor në orën 22:00.