Martohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, detajet nga dasma madhështore

Pas 3 vitesh bashkë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do të kurorëzohen në martesë. Agjenti i emisionit “Thumb On”, ka zbuluar se çifti kanë vendosur t’i japin fund beqarisë në vitin 2020. Eni dhe Genci do mbajnë një ceremoni madhështore dhe dasmë të madhe, ku sigurisht priten të ftuar VIP.

Kujtojmë që Genci i propozoi Enit për martesë në fillim të këtij viti.

Çifti u njohën në vitin 2017 dhe lidhjen e tyre për një farë kohe e mbajtën të fshehtë dhe nuk pranuan ta konfirmonin për mediat deri në momentin e duhur.