“Pajtesa” e “Çka ka shpija” zbulon barkun para lindjes së vajzës

Fiona Gllavica është aktorja simpatike, që ka fituar pëlqimin e publikut të gjërë.

Fiona u bë e njohur përmes rolit të “Pajteses” në serialin “Çka ka shpija”.

Duket që Fiona dhe karakteri i saj në serial, janë larg, ama janë komportuar në mënyrë perfekte, shkruan “Kosovarja”.

Fiona është një pritje të fëmijës së dytë.

Pas djalit, po vjen në jetë një vajzë.