Oriola Marashi vjen me pamje tejet joshëse në kampanjën e re të Guess

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi mjaft provokuese ku shihet e veshur me veshjet e kombinuar xhinse të cilat theksojnë linjat trupore të modeles.