Getoar Selimi prezanton frizurën e re në stilin ‘mohawk’

Reperi i famshëm shqiptar nuk e ka vetëm talentin e padiskutueshëm të muzikës, shkruan lajmi.net.

Ai pëlqehet edhe për stilin e tij të veçantë të cilin e shpreh pvrmes paraqitjeve në rrjete sociale.

 

Ghetto Geasy së fundi ka befasuar fansat me stilin e ri të flokëve. Reperi i njohur, me anë të postimit të fundit në Instastory prezantoi frizurën e re e cila ishte mjaft e pazakontë.

Reper shihej me flokë të rruar anash ndëra pjesa tjetër ishte e lirë dhe mjaft e shprishur në gjendje natyrale ku kishte marrë formën thuajse të stilit ‘mohawk’.