Oriola Marashi lë pas problemet me policinë e hashashin, bën urimin e veçantë

Modelja shqiptare ka lënë pas të gjitha problemet me drogën dhe me policinë. Ditën e sotme, më 14 shkurt, në rastin e ditës së të dashuruarve, Oriola Marashi ka uruar nënën e saj. në një postim në Instastori, Oriola shkruan se e do shumë të ëmën, Xhoi Jakajn dhe e uron për këtë festë.

“Të dua shumë. Gëzuar Shën Valentinin dashuria ime,”– shkruan Oriola Krahas fotos.

Tre ditë më parë, Gazeta Si bëri publik lajmin se modelja Oriola Marashi ishte arrestuar pasi në makinën me të cilën udhëtonte, të llojit “Audi” i ishin gjetur 1.9 gramë kanabis. Në momentin e ndalimit, Marashi ishte me fotografin Juxhin Kurti dhe një person tjetër të identifikuar si E. Krasniqi. Sipas të njëjtave burime, vetë Oriola ka pranuar në polici se është një konsumuese e hashashit prej një viti dhe se dy shokët e saj nuk kishin dijeni për lëndën narkotike që kishte modelja në makinë. Vetë mamaja e modeles kërcënoi mediat në lidhje me këtë lajm me padi, duke u shprehur se ishte një lajm i rremë.