Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur për Shën Valentin

Në Ditën e Shën Valentinit, Kim Kardashian ka lansuar linjën e re të veshjeve të brendshme nga koleksioni “Skims”.

Natyrisht, promovimin e tyre e bërë vet ajo, teksa shihet e shtrirë e veshur vetëm në të brendshme.

39 vjeçarja u shfaq në formë të mirë dhe tejet seksi duke vënë në pah format e saj atraktive dhe të formëzuara.

Nëna e katër fëmijëve dukej më në formë se kurrë dhe e lumtur për lansimin e koleksionit të ri.

Kim më vonë uroj edhe Shën Valentinin gjysmë e zhveshur duke mbajtur një zog mbi supe.