“O vëllai jonë, po shkojnë bre njerëzit” – Ahmeti: Më duket se më thërrasin shokët e vrarë

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka qenë sonte në Çellopek ku ka realizuar takim me anëtarësinë e partisë dhe aktivistët nga dega e Bërvenicës. Ai bëri thirrje për pajtim mes shqiptarëve, pa dallim partie me qëllim që të punohet për ta parandaluar largimin e njerëzve nga vendi, përcjell Klan Maqedoni.

“Më duket se po më therret zëri i çdo shoku të vrarë nëpër luftëra. O vëllai jonë, po shkojnë bre njerëzit. Leri gjerat e vogla, merru me të mëdhatë”, tha mes tjerash Ahmeti, përcjell KlanMacedonia.