Nuk ndalet Enca, publikon imazhe të ‘nxehta’ nga Dubai që nuk i kemi parë

Dhe siç duket pushimet në Dubai, janë duke i munguar, shkruan lajmi.net.

Enca Haxhiu sot ka publikuar imazhe të reja derisa shihet në bikini duke iu dhënë vëmendje pasurive të saj trupore.

E veshur me bikini ngjyrë të kaltër, ajo ka pozuar në një pishinë derisa ka kapur gjysmën e flokëve në pjesën e sipërme të kokës dhe ka vendosur një palë syze në sy.

‘ENCARNATIONAL ‘, ka shkruar në mbishkrimin e fotografive.

Theksojmë se, këngëtarja ka paralajmëruar dy projekte muzikore të cilat do i lansojë së shpejti në tregun muzikor./Lajmi.net/