ShowBiz Nora Istrefi dhe NRG Band publikojnë “Ki me lyp me m’pa”

Nora Istrefi dhe NRG Band publikojnë “Ki me lyp me m’pa”

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi dhe grupi NRG Band kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Ki me lyp me m’pa” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është një baladë e zhanrit R&B.

Muzika është realizuar nga vet Nora, në bashkëpunim me Nurteel dhe Besnik Qakën.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Ndërkohë, për vargjet e tekstit janë kujdesur Nurteel dhe Ghulo.

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, në të cilin Istrefi vjen me një paraqitje mjaft atraktive dhe provokuese.

Ana vizuale i është besuar produksionit vendor, Entermedia.