Leonora Jakupi gatuan për iftar, ja çfarë ka zgjedhur të bëjë

Këngëtarja, Leonora Jakupi vazhdon të qëndrojë sa më afër fansave të saj.

Ajo është mjaft aktive me publikimin e këngëve, por gjithashtu qëndron afër fansave me postime në rrjetet sociale.

Në rrjete sociale ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Leonora ka ndarë një video ku shihet duke përgatitur ushqim tradicional për iftar.

“Iftari me pite sot”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Kujtojmë që Leonora së fundi ka sjellë foto sesionin e ri, ku ka marrë komente të shumta pozitive nga fansat.