Nora habit me veprimin e bërë karshi Robertit

Roberti muaj më parë kishte konfirmuar se i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Nora Istrefin, dhe që nga ajo ditë dyshja janë nga personazhet më të komentuara në shoubiz, shkruan lajmi.net.

Së fundmi këngëtarja ka habitur publikun, pasi ajo në profilin e saj në Instagram ka ndarë këngën më të re të ish-bashkëshortit duke i dhënë atij përkrahje kështu.

Kënga është një bashkëpunim mes Robertit, Kley dhe Fabios, ‘T’kam dasht’ është punuar edhe me videoklip. /Lajmi.net/