Nora dhe Gjiko sjellin një tjetër bashkëpunim

Nora Istrefi dhe Gjiko ditë më parë kishin publikuar disa imazhe me të cilat konfirmuan se shumë shpejt do vijnë me projekte të reja, shkruan lajmi.net.

Fillimisht publiku menduan se po flitej për këngën të ndryshme, por dyshja kanë vendosur të bashkojnë forcat sërish të nxjerrin në treg edhe një super hit, të cilin do ta titullojnë ‘Anna’

Kujtojmë  se para dy viteve Gjiko dhe Nora kishin publikuar këngën ‘Gabime’, një nga projektet më të pëlqyera për publikun shqiptar këto vitet e fundit. /Lajmi.net/