Një deputete në Maqedoni pozitiv me COVID 19, ja emri dhe foto!

Një deputete në Parlamentin e shpërndarë të Maqedonisë ka rezultuar pozitive me Koronavirus. Bëhet fjalë për deputeten Keti Smilevska nga radhët e LSDM-së, transmeton Gazeta Lajm. Ajo në një deklaratë për Infomaks e ka konfirmuar se është infektuar me COVID 19. Bëhet fjalë për deputete nga Prilepi.