Nga pushimet në Dubai, Marina shfaqet super seksi pranë Getoar Selimit

Reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij Marina Vjollca ndodhen me pushime në Dubai.

Dyshja me ndjekësit po ndajnë fotografi të ndryshme në të cilat shihet se po kalojnë mjaft mirë.

Së fundmi ishte Marina ajo e cila e ka publikuar një imazh krah bashkëshortit të saj Getit dhe duket tejet joshëse.

E veshur me një fustan i cili i zbulonte këmbën, ajo ka marrë gjithë vëmendjen.