Nga Maldivet në Dubai, Ledri Vula shijon pushimet me të dashurën

Ledri Vula po i shijon në maksimum pushimet me të dashurën e tij.

Reperi Ledri Vula së fundmi ishte në ishujt Maldive, shkruan lajmi.net.

Nga atje po i shijon pushimet në Dubai dhe po shoqërohet nga e dashura e tij Sara Hoxha.

Bazuar në postimet që po i bëjnë në rrjete sociale shihet se po kalojnë mjaft mirë. Ledri dhe Sara ka kohë që janë së bashku mirëpo asnëherë nuk kanë publikuar foto bashkë në rrjete sociale.

Dyshja po konsiderohen si një çift simpatik i estradës.