Dorën e kujt po e mban Loredana Zefi?

Loredana Zefi e ka publikuar një foto ku shfaqet dorë për dore me dikë.

Reperja shqiptare, Loredana Zefi i ka dhënë fund marrëdhënies me Mozzikun, shkruan lajmi.net.

Mirëpo ata i lidh akoma diçka dhe është vajza Hana ajo e cila u ndihmon të mos i shkëpusin komplet kontaktet.

Pas ndarjes nga Mozzik ka pasur zëra se ajo është në një lidhje tjetër dashurie e me postimet  e bëra Loredana ndonjëherë shton akoma më shumë dyshime.

Në Instastory e ka publikuar një foto ku shihen dy duar, por dorën e kujt po e mban nuk po dihet.

Se çfarë fshihet pas këtij imazhi dhe a do të pajtohet me Mozzik mbetet të shihet.