Në prag të festave, kështu është dekoruar shtëpia e Labinot Tahirit

Edhe shtëpia e Labinot Tahirit është dekoruar në prag të festave të fundvitit, shkruan lajmi.net.

Ishte bashkëshortja e tij, Hana, ajo e cila në llogarinë e saj në Facebook e ka ndarë me ndjekësit një foto nga një kënd  ishtëpisë së tyre.

Në imazhin e postuar shihet bredhi dhe disa drita në pjesën tjetër./Lajmi.net/