Shyhretja dhe Engji këndojnë “Çikat beqare” në këngën e re (VIDEO)

Shyhretja dhe Engji sapo kanë publikuar këngën e re.

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu sollën edhe një këngë të re për fundvit, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e tyre titullohet “Çikat beqare”, ndërsa e sjellin me përplot ritëm e të kënduar me zë të veçantë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Shyhretja dhe Engji, në të cilën i këndojnë çikave beqare.