Në ditën e parë të Ramazanit, Gold AG publikon ilahi me Adem Ramadanin

Përveç tjerave, Gold AG ka njoftuar se ditën e parë të muajit të shenjtë të Ramazanit do lansojë një ilahi, shkruan lajmi.net.

I ftuar në edicionin NIN në Klan Kosova, Gold AG zbuloi se projektin e ka bashkëpunim me Adem Ramadanin.

Këngëtari tha se ilahia është finalizuar vetëm se i ka mbetur edhe xhirimi.

Theksojmë se, kjo nuk është ilahia e parë që Gold AG interpreton vite më parë ka lansuar edhe një me Kreshnik Avdiu shtatë vite më parë dhe tjetrën “Mirupafshim oj Medinë”.