Mozzik uron Ditën e Pavarësisë me të bijën, Hana bën shqiponjën me duar

Reperi ka ndarë një foto të këndshme, ku shihet bashkë me të bijën duke bërë shqiponjën me duar.

Foton e ka postuar në Instastory shoqëruar me flamurin shqiptar, për të uruar këtë ditë të shënuar për kombin.

Nga ana tjetër dhe Loredana ka ndarë një foto të vogëlushes së tyre, ku shihet me veshje kombëtare. Kujtojmë që Mozzik dhe Loredana konfirmuan se janë ndarë pasi u ribashkuan pak muaj më parë. Në një deklaratë, reperja tha se mbeten miq të mirë për hir të vajzës së tyre.