Mozzik publikon fotografinë e bukur me Loredanën dhe Hanën derisa zbulon befasinë për fansat

Ishte, Mozzik ai i cili ndau një imazh nga klipi teksa shkroi se projekti i ri muzikor është gati, shkruan lajmi.net.

Dhe me sa duket ky bashkëpunim do jetë më ndryshe pasi pjesë e klipit do jetë edhe vajza e tyre.

“Nëse don, nesër Loredana dhe Mozzik, 23.07”, ka shkruar reperi në postimin e bërë.

Ndërkohë, “Oh Digga” i lansuar dy javë më parë ka 3 milion e më shumë shikime në platformën YouTube./Lajmi.net/