Moti sot me diell, temperatura deri më 24 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 3 deri më 11, ndërsa ajo e ditës nga 17 deri më 24 gradë Celsius.

– Advertisment –

Në Shkup gjithashtu do të mbaj mot me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura e mëngjesit do të ulet në 9 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 24 gradë Celsius.