Morena Taraku josh me paraqitjen nga palestra

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Së fundmi ajo ka publikuar pamje nga ushtrimet në palestër teksa edhe ka joshur fansat e saj me paraqitjen.

Projekti i fundit muzikor nga Morena erdhi si bashkëpunim me reperin Fero, me titull “Morena”./Lajmi.net/