Adelina Ismaili pa konkurrencë, vjen tërheqëse me stilin e ri të flokëve

Adelina Ismaili është ndër fytyrat më të komentuara e cila merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Tanimë ajo është edhe një moderatore mjaft e zonja dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku në profesionin e ri.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpërndan imazhe të ndryshme me paraqitje mbresëlënëse duke pranuar komplimente të shumta.

Së fundi, artistja publikoi një imazh, në të cilin duket tejet joshëse e veshur në të zeza dhe me flokët e prera shkurt.