Azet lanson projektin e ri “Fluch”

Azet, reperi i njohur shqiptar ka tash e disa kohë që nuk është edhe aq aktiv me projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Ai së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Fluch”.

Miks masteri i këngës u krijuar nga Sir Jai ndërsa producent ishte Lucry dhe Suena./Lajmi.net/