Morena në të brendshme, foto që ju lë pa gjumë

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë një postim të një foto tepër të nxehtë në mbrëmje

Bukuroshja, të cilën pandemia e koronavirusit e ka zënë në Turqi, shihet se është hipur në një tavolinë në kuzhinë derisa ka të veshur vetëm të brendshme.

Ajo nuk ka treguar se cili ishte qëllimi i kësaj fotografie por që poshtë saj ka postuar vetëm një zemër me ngjyrë të gjelbër.

Ditë më parë, Morena kishte paralajmëruar një këngë të re por që nuk dihet se kur do ta lansojë ajo atë.