Momenti më i bukur i mbrëmjes së kaluar – fëmijët të mahnitur kur e panë Messin, argjentinasi u jep dashuri

Lionel Messi ka prodhuar mbrëmë një prej momenteve më të bukura të Champions League.

Shtatë herë fituesi i Topit të Artë ka adhurues të shumtë në të gjithë botën. Adhurues të tij ishin edhe disa fëmijë që kishin pasur fatin të ishin përcjellës të lojtarëve, para fillimit të ndeshjes.

Një video që po qarkullon nëpër internet shfaq pamjet ku fëmijët e shohin Messin, të mahnitur, përcjell lajmi.net.

Messi nuk kurseu aspak nga ngrohtësia e tij dhe iu dha disa përqafime fëmijëve në fjalë.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell videon. /Lajmi.net/