Momenti i përqafimit të Ronaldos dhe Messit

Momentalisht po zhvillohet përballja mes yjeve të Al Nassr e Al Hilal dhe Paris Saint-Germain, ku ky i fundit po avancon me rezultat të ngushtë 4:3.

Kjo përballje po njihet ndryshe si dueli mes dy superyjeve, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, duel ky i cili mund të jetë i fundit mes tyre në karrierë, raporton lajmi.net.

Para fillimit të ndeshjes, Ronaldo dhe Messi u takuan së bashku, shtrënguan duart si dhe shkëmbyen një përqafim.

Momentin në fjalë e gjeni më poshtë.