Momente nga plazhi dhe jeta e natës, Luana ndanë pamje nga pushimet luksoze në Mauritius

Ndërkohë, Luana Vjollca, ka zgjedhur jo vetëm ta kalojë kohën por edhe ta shijojë atë, shkruan lajmi.net.

 

Së fundmi, ka ndarë disa postime në storien e saj në Instagram e cila ka treguar se ka shkuar në pushime.

Luana Vjollca, po pushon në ishullin indian, Mauritius e cila iu ka treguar ndjekësve teksa ka publikuar imazhe dhe video se si po e kalon kohën atje.

Moderatorja shqiptare, ka zgjedhur të ndajë momente nga plazhi e deri tek jeta e natës në klube.

Ndryshe, ajo nuk ka zbuluar se kush po e shoqëron në pushime, gjë të cilën Luana nuk e ndanë asnjëherë me publikun./Lajmi.net/