‘Mit dir’ titullohet kënga e re e Loredanës, në klip edhe reperi gjerman Bonez MC

Loredana Zefi gjatë orës 23:59 dje kishte publikuar këngën e saj më të re, të cilën e kishte punuar edhe me klip e pjesë e të cilit është edhe reperi Bonez MC.

Kënga e cila titullohet ‘Mit dir’ në gjuhën shqipe ka kuptimin ‘Me ty’, teksti flet për dashurinë dhe sipas publikut reperja ‘thumbon’ edhe ish të dashurin Mozzik në disa vargje.

Në videon e më poshtme mund ta gjeni këngën më të re të Loredanës.