Beatrix e fascinuar me paraqitjen e Albërie Hadërgjonajt në ‘Festivalin e këngës’

Në ‘Pallatin e kongreseve’ ka filluar një tjetër festival muzikor, bëhet fjalë për ‘Festivalin e këngës’ ku këtë vit është më emocionues se kurrë më parë.

Artistët që këtë vit garojnë për të përfaqësuar Shqipërinë në ‘Eurovizion’ janë të kalibrit më të lartë, dhe kjo u pa më së miri dje, me paraqitjen që ata bënë.

Një nga konkurrentet që performoi në natën e parë ishte Albërie Hadërgjonaj, performanca e saj ka magjepsur edhe Beatrix Ramosajn e cila ia dedikoi një postim në Instagram ku thotë ‘Përtej bukurisë.